Tagantjärele väike järg suvisele postitusele. Sai mainitud, et väljavahetamist ootab veel mu esimese seti puu-5. Sai tükk aega seda jahitud ja otsitud ning mõeldud ja kaalutud (mille tagajärjel üks vanem Callaway käest lipsas) ning lõpuks jäi näppude vahele hoopis hübriid. Olen varem hübriide põgusalt proovinud, kuid erilist vaimustust nad ei tekitanud.
Vibutasin teda niisama mõned korrad ja kuna oli odava äljamüügi päev, siis otsustasin ta võtta puu-5 asenduseks. Mängida jõudsin ka selle kaikaga paar korda ning esmamulje oli rahuldav. Pikkust oli löökidel parasjagu nii palju kui eeldasin - veidi alla 200 m. Löögid kippusid küll kanduma veidi paremale, kuid seal peab viga otsima lööjas...
Teise täienduse varustuses tegin veel. Kuna seni mängisin ilma sand-wedge'ita - kasutuses oli vaid 52,5 kraadine gap-wedge, mida punkris olles ja 30 meetri kaugusel griinist väga lahti pidin keerama, siis otsustasin võtta ka ühe 58-kraadise isendi. Kasutatud McGregor MT Pro, kui täpsem olla. Taas tuleb tunnistada, et ostuga läks hästi. Hea abiline griini ümbruses.Nüüd on siis mõneks ajaks rahu majas ning kõik vajalik olemas. Võimalik, et vahetan välja 9,5 kraadise Dunlopi driveri (või õpin sellega lööma...).

No comments:
Post a Comment