Uus golfihooaeg on lähenemas ning plaanis on teha uus katse golfiblogi käigus hoidmisega. Eelmisel aastal jäi ajast puudu ning golfikirjutistele määratud "tint" kulus golfar.ee peale.
Esmalt tuleb aga ära oodata lume sulamine ning leida hea koht mängimiseks, et oleks millest kirjutada.
Eelmine hooaeg lõppes novembris ning talviseid ringe lume tõttu sellest ajast saadik ei ole teinud. Küll sai proovitud sisetingimustes harjutamist ja mängimist. Seda nii Tere Tennisekeskuses asuval sise-range'il kui ka Weir Golf Studios üles seatud simulaatoril. Mõlemad kohad talviseks harjutamiseks head.