Oli kontrastide nädal... Kui kesknädalane ring algas utoopiliste numbritega - esimesel poolel 3 birdiet (kokku 42 lööki), siis teine pool ringist ja nädalast oli tavapärane, et mitte öelda kohutav.
Nädalavahetusel kadus igasugune tunnetus ära ning tagantjärele mõeldes oli vist kõik peas kinni (kus mujal). Liigne swingi elementide jälgimine ja püüe vigu analüüsida lõppes sellega, et mängust ei tulnud mitte midagi välja. Erandiks ehk normaalne fairwayde tabamine, kuid ka seal oli pigem kontrastide päev - head tabamised vaheldusid katastroofiliste hookidega ja tavapäraste slice'idega.
"Protsessor" mõtles kümne erineva asja peale ning lõpptulemus oli see, et keha oli kange ning rahulikust ja sujuvast liikumisest ei tulnud midagi välja. "Analysis paralysis" on vist diagnoos.

Ravi: korralik puhkus (st normaalne kogus unetunde öösel), hoiduda väljakust nädala alguses, nädala teises pooles veeta aega range'il ning mõelda swingile kodus ja sooritada see rajal.
Mäng tulebki tavaliselt kõige paremini välja võistlustel või lihtsalt mängule keskendudes, kui on vähem lobisemist rajal...



