Friday, April 10, 2009

In the bag

"In the Bag", ehk mis mul golfikotis on.


Mängimist alustasin Dunlopi algajate setiga, mille täpset mudelit ma ei teagi ja millega senini mängin.

Driver - Dunlop Tao
3W ja 5W - Dunlopi algsest setist
4I-9I - Dunlopi algsest setist
PW ja SW - Dunlopi algsest setist
52-kraadine wedge - Dunlop Loco
Putter - Tour Edge Bazooka Automatic

Pallid - peamiselt Dunlop Titanium Distance ja Loco, kuid sekka ka kõike muud.

Lisaks on kotis veel rohkem ja vähem tarvilikke asju - "õng" pallide koukimiseks veest, talvekindad, vihmakinnas, "lutt" range'il löömiseks, paar harja keppide puhastamiseks, vihmavari, vihmakeep golfikotile, vildikas pallide markeerimiseks jms.

No comments:

Post a Comment